Vyhlášení soutěže „Regionální potravina Olomouckého kraje 2024“

Proč se zúčastnit soutěže Regionální potravina?

  1. Prestiž a ocenění kvality: Prestiž je hlavní motiv výrobců pro získání tohoto ocenění, které je vnímáno jako symbol kvality a důvěry.
  2. Podpora prodeje: Značka Regionální potravina posiluje důvěru u zákazníků, což vede ke zvýšení prodeje a k rozvoji vašeho podnikání.
  3. Budete vidět: Zapojením se do různých marketingových aktivit projektu vám značka umožňuje být více vidět.
  4. Spolupráce: Projekt poskytuje skvělou příležitost k navázání nových kontaktů s dalšími producenty, restauracemi, obchody a dalšími partnery v potravinářském průmyslu.
  5. Podpora udržitelnosti: Soutěž podporuje výrobce, kteří kladou důraz na udržitelné zemědělství, šetrný přístup k přírodě a péči o životní prostředí pro lepší budoucnost nás všech.
  6. Výhody bez jakýchkoliv nákladů: Výhrou v soutěži Regionální potravina můžete pouze získat. Celý proces administrace a získání značky je zcela zdarma!

Pokud máte zájem  zúčastnit se soutěže a potřebujete ještě nějaké doplňující informace či pomoc s vyplněním přihlášky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – rádi pomůžeme.


V případě, že máte chuť a zájem zúčastnit se tohoto ročníku soutěže, tak na stránkách https://www.regionalnipotravina.cz/pro-vyrobce/dokumenty-ke-stazeni v záložkách jednotlivých regionů naleznete informace, pravidla, kontakty a termíny pro účast v krajských kolech. Najdete tam i platnou Metodiku s přílohami (přihláškou) platnými od 9.4.2021.Redakce KIS, 22.03.2024

          zpět...