Být bio je teď drahé, stěžují si němečtí farmáři. Chtějí větší podporu

I když to vypadá, že Německo finančními injekcemi v současných ekonomických potížích nešetří, tamní ekofarmáři jsou jiného názoru. Drtí je růst nákladů, přísná pravidla pro bio podnikání i nemožnost promítnout dražší vstupy do konečných cen svých produktů. Za ty se totiž už zákazníkům už moc připlácet nechce.

více na : Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/nemecko-zemedelci-farmy-bio-produkce.A221221_144744_eko-zahranicni_thee

Redakce KIS, 02.01.2023

          zpět...