Ministerstvo zemědělství informuje k povodním

Zemědělci poškození povodněmi nebudou muset chodit na úřad, pro nahlášení škod jim stačí vyplnit aplikaci, kterou připravuje SZIF - Státní zemědělský intervenční fond.
</p><span class=

Redakce KIS, 26.09.2024

          zpět...