Začal nový školní rok. Jak ho zahájili v Tršicích na Olomoucku?
Čilý ruch od rána panuje na základních i středních školách v celém našem kraji. Začal totiž nový školní rok. Ne jinak tomu bylo i v Tršicích na Olomoucku.
Vesnická základní škola spojená s přírodou, která klade důraz na pohyb jako základ života, poznávání řemesla a zemědělství, lásku k přírodě, první pomoc nebo i zdravé stravování. Přesně to je základní škola v Tršicích.
I tady se učitelé a žáci v pondělí v osm hodin ráno sešli, aby zahájili nový školní rok.
V jakém duchu se to neslo? A co žáky v Tršicích v následujících měsících čeká? I o tom si povídala Dita Vojnarová s ředitelkou školy Andreou Teplou.
Začal nový školní rok. Jak ho zahájili v Tršicích na Olomoucku? | Olomouc (rozhlas.cz)
Redakce KIS, 04.09.2023


