Farmářský trh v Přerově


První předvelikonoční farmářské trhy v Přerově jsou za námi

Okresní agrární komora v Přerově ve spolupráci s městem Přerovem pořádala na Zelený čtvrtek 29.3.2018 na  nám. TGM v Přerově letošní první farmářské trhy.

Nabídka byla pestrá, 30 stánků bylo velmi dobře připraveno a zásobeno. Návštěvníci mohli nakoupit nejen koláčky, frgály, sýry a ostatní mléčné výrobky jak z kravského, tak z kozího mléka, různé bylinné sirupy, džemy, česnekové výrobky, uzeninu, květiny, hořčice, levandulové výrobky, koření, kváskové pečivo a zdravé tyčinky, ale  i první nářadí na zahradu. Trhy byly doplněny prodejem a ukázkou pletení velikonočních pomlázek, přijela i malérečka s kraslicemi, dala se nakoupit krásná velikonoční výzdoba.  Příjemnou atmosféru obohatila  hudební produkce a výstava jehňat s kůzlaty a malý králík. Zvířátka  přitáhla především  maminky s malými dětmi či babičky s vnoučky na procházce. Všichni si mohli na náměstí posedět u dobré kávičky  a  nakoupit dobroty na Velikonoce.

Poděkování za účast patří všem návštěvníkům i prodávajícím. Příští naše setkání bude už za týden – ve čtvrtek 12. dubna. Dojděte ! Sortiment nabízených výrobků  bude opět široký. Určitě přibydou květiny do truhlíků a  první zeleninová přísada.


                                    Za organizátora: Jana NeradilováRedakce KIS, 04.04.2018

          zpět...