SZIF chystá fotosoutěž


 
Praha 14. března 2018 – Pozor, vypukne už brzo. Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) přichystal pro všechny náruživé fotografy soutěž „Vyfoť venkov“ na téma česká příroda a venkov. Ze zaslaných fotografií vzejdou vítězové za jednotlivé kraje a následně se bude vybírat i absolutní vítěz. 
 
 
Fotíte rádi? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Máte-li v hledáčku českou přírodu, venkov, jeho rozvoj i obyvatele, můžete se zapojit. Soutěž trvá od 19. března do 31. května 2018. V jednotlivých krajích mimo Hlavní město Praha se bude vybírat nejlepší fotografie a tito vítězové se následně utkají o absolutní prvenství, tedy „nej“ fotografii za celou Českou republiku. Snímky bude posuzovat odborná porota složená z profesionálních fotografů a regionálních koordinátorů Celostátní sítě pro venkov.
 
Soutěž „Vyfoť venkov“ organizuje Celostátní síť pro venkov, což je komunikační platforma za účelem propagace Programu rozvoje venkova. Její agendu má na starosti SZIF a Ministerstvo zemědělství.
 
Soutěžit může osoba starší 18 let, která zašle fotografii odpovídající tématu spolu s povinnými údaji na e-mailovou adresu fotosoutez@szif.cz. Každý účastník může poslat pouze jeden snímek. 
 
Vítězové krajských kol získají dárkový poukaz v hodnotě 500 korun na libovolný výběr zboží nebo služeb firmy FotoŠkoda. Na absolutního vítěze čeká odměna v podobě obdobného dárkového poukazu, ale v hodnotě 5 000 korun. Vyhlášení vítězů proběhne v září 2018 při Slavnostním setkání partnerů Celostátní sítě pro venkov, kde budou ceny předány soutěžícím.
 
Podmínky soutěže najdete na www.szif.cz/cs/csv-fotosoutez. V případě dotazů nás prosím kontaktujte elektronicky na adrese: fotosoutez@szif.cz.
 
Věříme, že se o svůj fotografický um rádi podělíte. Vaše fotografie zúročíme na webových stránkách SZIF i Ministerstva zemědělství, na sociálních sítích, v tištěné podobě na reklamních a propagačních předmětech i v článcích se zemědělskou tematikou. Tak neváhejte a foťte.
 
 
Vladimíra Nováková  tisková mluvčí SZIFRedakce KIS, 14.03.2018

          zpět...